Grindr

3.26.0

Yakınınızdaki diğer erkekleri bulun

3.3

6

1.1M

Rate this App

Grindr tamamen gizli bir şekilde yakın yerlerde olan erkeklerle buluşmak isteyen homoseksüel ve biseksüel erkekleri bir araya getiren bir sosyal ağdır, üstelik kaydolmak için gizli bilgilerinizin olduğu bir profil oluşturmak ve herhangi bir kişisel bilgi vermek zorunda değilsiniz.

Uygulama her kullanıcının bölgesini kullanır, ki bu da yakında olan kişileri bulmayı kolaylaştırır. İlk bakışta, yakın olan kullanıcıları ve çevrim içi olanları görebilirsiniz.

Belli değerlere göre mevcut olan profilleri filtreleyerek kişisel tercihlerinize hitap eden erkekleri bulmanıza yardımcı olur. Böylece, belli yaştaki ve belli görünüme sahip ve istediğiniz ilişki türünü arayan kişilerle konuşmak için ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Her sohbete yazı, resim ya da belli bir bölge ekleyebilirsiniz, ya da yapmanız gerekiyorsa kullanıcıyı bloke edebilirsiniz. Bir erkekle sohbete başladığınızda, şehirleri değiştirebilirsiniz, sohbet aynı kalır böylece konuştuğunuz kişilere ne kadar uzak olduğunuzun bir önemi kalmaz. Artı, özel sohbette diğer kişilerle de iletişim kurabilirsiniz, herhangi bir içerik kısıtlaması olmadan özel resimler de gönderebilirsiniz.

190 ülke ve yedi milyon kayıtlı kullanıcısıyla Grindr dünyadaki homoseksüel, biseksüel ve heteroseksüel erkekler için en iyi sosyal paylaşım ağıdır. Bu uygulama, dünyanın herhangi bir yerindeki iki kişi arasında iletişim kurmayı sağlar ve herhangi birinin kullanımı için erişimi kolaydır.
Uptodown X